Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt ROGLICE 2 L-6546 - Adaptacja projektu Dzień dobry, Z tego co wiem projekt budowlany powinien składać się z trzech części: projektu zagospodarowania terenu lub działki; projektu architektoniczno-budowlanego; projektu technicznego. Czy mogę u Państwa zamówić ten projekt w trzech częściach? Jaki jest koszt takiego kompletnego projekt ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Edyta 1 2024-01-14 11:59:11
Projekt ROGLICE 2 L-6546 - zmiany w projekcie Dzień dobry Jestem zainteresowany kupnem tego projektu w wersji szkieletowej . Chciałbym aby projekt zawierał pompę ciepła powietrze -woda i ogrzewanie podłogowe zasilane z tej pompy. Czy jest to możliwe ? Poproszę o koszt projektu z w.w. zmianami. Czy istnieje możliwość oglądnięcia wybudowanego ju ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Marcin 1 2022-06-13 09:24:00
Projekt ROGLICE 2 L-6546 - Witam Witam interesuje mnie projekt tego domu chcialabym się dowiedziec czy istnieje mozliwosc zmiany z paliwa stalego na gaz.
Autor: Odp. Ostatnia:
Sylwia 1 2020-12-28 12:07:15
Dodaj nowy temat